Naše filozofie

Naše filozofie

Naším hlavním cílem je naplňovat potřeby našich zákazníků. Chápeme, že bolest zad může být způsobena řadou faktorů, včetně sedavého životního stylu, nepřiměřené ergonomie na pracovišti nebo stresu. Proto byl vyvinut Tremass, aby poskytoval účinnou úlevu od bolesti široké škále lidí s ještě širší škálou požadavků.

Kvalita a spolehlivost
Kvalita a spolehlivost jsou pro nás nedílnými hodnotami. S hrdostí garantujeme, že naše produkty jsou zárukou vysoké kvality a spolehlivosti, které vydrží po mnoho let. Naši zákazníci mohou mít naprostou jistotu, že při zakoupení našeho trenažéru investují do zařízení, které jim bude sloužit dlouhodobě a bez jakýchkoli problémů.
Možnost přizpůsobení
Tremass byl vyvinut doktorem a fyzioterapeutem s více než třicetiletou zkušeností, což zaručuje jeho účinnost a bezpečnost. Díky nastavitelným masážním válcům se trenažér přizpůsobí vašim individuálním potřebám, a ergonomický design je šetrný k vaší páteři a celkovému pohodlí.
Inovace
Inovace jsou základem našeho růstu. Chceme pokračovat ve zdokonalování produktů. Což znamená budoucí rozšiřování naší nabídky produktů. Naším cílem není jen odlišovat se, ale neustále pokračovat v překonávání stávajících standardů a posouvání hranic toho, co je možné. Zaměřujeme se na nové produkty pro relaxaci, meditaci a posílení, jako jsou ortopedické destičky, balanční deska s labyrintem či rozšířené trenažéry pro záda. To vše s designem a ergonomií.

Holistická péče o tělo

Tremass® překračuje hranice tradičních metod péče o tělo. Nabízíme pokročilé trenažéry a meditační destičky Sadhu určené i pro ortopedické využití. Naše inovativní produkty jsou speciálně navrženy pro úlevu od svalového napětí, zlepšení kvality spánku a účinný boj se stresem, čímž napomáhají k celkové regeneraci a posilují imunitní systém. Propojením trenažérů s meditačními destičkami Sadhu vytváříme synergický koncept pro komplexní podporu tělesného a duševního zdraví, který udržuje tělo i mysl v optimálním stavu. Kromě toho naše produkty slouží jako efektivní doplněk terapeutických metod. Umožňují personalizovanou péči a snadno se adaptují na individuální potřeby klientů pro celkovou pohodu a zdraví."

Moje cesta k Tremasu

Během jednoho z nejtěžších období svého života jsem narazil na Tremass. Stalo se to v roce 2022, kdy jsem se už více než 10 let potýkal s bolestmi zad a zkoušel různá cvičení a pravidelné masáže. Moje zdravotní problémy vypadaly, že dosáhly svého vrcholu. Při hledání různých cest k uzdravení jsem objevil trenažér Tremass.

Okamžitě jsem si řekl: Ten musím mít!

KONSTANTIN VENIAMOVIČ RAZUMOVSKY

VYNÁLEZCE TREMASSU

Konstantin je, po třiceti letech samostatného a nezávislého studia teorie a praxe starověké psychosomatické medicíny různých světových národů, odborníkem na chiropraktickou medicínu Evropy, Asie a Východu. Zaměřuje se na psychosomatickou manuální terapii, psychoterapii a gynoterapii.

Vlastnosti značky Tremass®

Zažijte unikátní spojení tradičních masážních technik a moderních zdravotních poznatků s produkty Tremass. Naše masážní trenažéry, inspirované tajemstvím holistické medicíny a precizní práce chiropraktiků, nabízejí více než jen úlevu od bolesti. Jsou mistrovským dílem, které v sobě snoubí protahování, masážní techniky a reflexní terapii, věnované k obnově vašeho tělesného i duševního zdraví. Meditační destičky Sadhu přinášejí ortopedický rozměr a podporu duševní pohody. Věnujte svému tělu jen několik minut denně s našimi produkty a odměnou vám bude nejen lepší držení těla a svalová regenerace, ale i hluboká vnitřní harmonie a energie pro každodenní výzvy. Tremass je ztělesněním péče o tělo a duši, které přináší hmatatelnou proměnu do vašeho života.

Expertní masážní techniky:
Profesionální péče na dosah ruky

Spojte sílu odborných masážních technik a prevence v jedné vize zdravého života s Tremass. Naše produkty nabízí rozsáhlou paletu metod a terapií pro komplexní péči o tělo i mysl – od hluboké masáže až po uvolnění endorfinů pro harmonizaci celého organismu.

Nepřekonatelná hodnota:
Investice do Vašeho zdraví a štěstí se vždy vyplatí

Investujte do sebe s produkty Tremass, které jsou synonymem pro dlouhodobou péči o vaše fyzické i mentální zdraví. Prevence a neustálý přístup k masážním a terapeutickým technikám mění jednorázové výdaje na trvalou hodnotu.

Holistický přístup:
Komplexní péče o zdraví

Tremass přináší produkty pro celostní péči o vaše tělo a mysl. Trenažéry a Sadhu destičky uklidňují svalové napětí a stres, přinášejí úlevu od bolesti a podporují optimální stav mysli ve spolupráci s dalšími metodami regenerace.

Prevence:
Klíč k udržení zdraví a pohody

S Tremass můžete proaktivně předcházet zdravotním problémům. Naše produkty jsou navrženy pro pravidelné používání, které napomáhá redukci stresu, zlepšení oběhu krve a lymfatického systému, posílení imunity a celkové pohody.

Flexibilita, nezávislost a pohodlí:
Masáž si můžete dopřát kdykoli a kdekoli

Zkušenost s masáží od Tremass je flexibilní a nezávislá, poskytuje z pohodlí domova nebo soukromí na cestách. S možností úpravy intenzity a délky masáže podle osobních potřeb je každý produkt od Tremass přátelský ke každému členu vaší rodiny, nezávisle na věku či zdravotním stavu.

Revoluční design:
Přírodní a ekologické řešení

A nakonec, každý výrobek od Tremass je ztělesněním revolučního designu a respektu k přírodě. Využíváme obnovitelných zdrojů a spojujeme tradiční moudrost s moderními technologiemi pro ekologické a udržitelné řešení ve vaší péči o zdraví.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz