Trenažéry

Objevte pohodlí a účinnost našich trenažerů na masáž zad.

Naše dřevěné trenažery jsou navrženy tak, aby poskytovaly hlubokou a účinnou masáž, která zmírní napětí, bolesti a stres ve vašich zádech. Každý trenažer je navržen s ohledem na ergonomii a pohodlí, takže si můžete vychutnat terapeutické výhody masáže pohodlně ve svém vlastním domově. Bez ohledu na to, zda trpíte chronickými bolestmi zad, jste sportovec hledající regeneraci svalů, nebo hledáte způsob, jak se uvolnit a uvolnit i stres po dlouhém dni. Trenažery Tremass jsou ideálním řešením pro vás

4 položek celkem

Cena

349015990
1349015990

Značky

Položek k zobrazení: 4
Tremass Trigger - masážní trenažér pro hluboký tlak na spoušťové body a dekompresi páteře.
Zkušení Záda Uvolnění
3 490 Kč

TREMASS® Trigger je trenažér pro sportovce, lékaře i domácnosti, který nabízí hluboký tlak na spoušťové body a dekompresi páteře díky svému unikátnímu designu Má tři zakřivené vyvýšeniny, které jsou určeny k aplikaci tlaku na specifické body kolem páteře. Tyto výstupky mohou sloužit k cílené...

TRIGGER
Masážní trenažér Tremass Doctor - ideální pro terapeutickou masáž zad a regeneraci svalů.
Hlava Záda Nohy
6 990 Kč

Trenažer vyvinutý pro automasáž z pohodlí domova Trenažer má dřevěný rám s držadly a pět variabilních válečků různých velikostí. Válečky simulují tlak masérské pěsti, a díky váze těla poskytují efektivní masáž a uvolnění. 

DOCTOR
Tremass Fitness - masážní pomůcka pro regeneraci svalů a uvolnění napětí po cvičení.
Fitness Komerční Pohodlnost
14 990 Kč

Trenažer vyvinutý pro automasáž páteře  Obsahuje dřevěný rám s držadly, na němž je v drážkách umístěno pět párů dřevěných válečků různých velikostí, které lze různě přeskupovat podle potřeby. Válečky svou velikostí a účinkem odpovídají masérovým sevřeným pěstem. Trakční účinek vzniká působením...

FITNESS
Tremass Elite - masážní trenažér pro osobní relaxaci a regeneraci svalů.
Fitness Komerční Uvolnění
15 990 Kč

Tremass® Elite Klub je určen pro tělocvičny, fitness kluby a také do firem, kde je možnost je umístit v odpočinkových zónách

ELITE
Každý čtvrtý Čech
podporu při pohybových potížích.
87% světové populace
se potýká s bolestmi zad.
Veškeré problémy se zády jsou #1
spouštěčem pohybových vad.

Masážní trenažér Tremass® Doctor

Tremass® je dřevěný masážní trenažér, který v sobě kombinuje to nejlepší z tréninku a masáže. Je navržen na základě 25 let výzkumů a dlouholetých zkušeností v oblastech holistické medicíny doktorem a chiropraktikem Konstantinem Razumovským. Kombinuje tři důležité faktory: protahování, masáž a reflexologii. Stačí 5-7 minut denně a pomůže zbavit se bolesti zad a narovnat páteř do ideální pozice.

Tremass může být pomocníkem při úlevě od stresu, podpoře regenerace svalů, prevenci zdravotních potíží nebo jen při relaxaci.

Investice do zdraví a štěstí se vždy vyplatí

Tremass® představuje dlouhodobou investici do fyzického i mentálního zdraví. Namísto jednorázových výdajů na akutní řešení problémů, Tremass® nabízí preventivní péči a neomezený přístup k profesionálním masážním technikám a terapiím za jednorázovou cenu.

Uvolnění svalového napětí

Pravidelná masáž zad pomocí trenažéru Tremass® uvolňuje svaly a pomáhá rozvolnit uzly, které se tvoří v napnutých svalech.

Prevence bolesti zad

S trenažérem Tremass® můžete předcházet vzniku bolesti zad tím, že udržujete svaly uvolněné a pružné. Zároveň posilujete jak své fyzické, tak mentální zdraví.

Pouze 5-7 minut cvičení denně
Zjednodušuje jeho začlenění do vašich každodenních zvyků bez časové náročnosti.
Ergonomický tvar
Patentovaný designe nabízí intenzivní masáž pomocí pěti válečků, imitujících masérovy pěsti, přinášející okamžitou úlevu od bolesti a napětí.
Variabilita
Tremass® vyniká svou variabilitou, umožňuje snadné přeskupení válečků podle vašich potřeb a míst, kde pociťujete bolest.

Masážní trenažér Tremass®

Masážní trenažér Tremass® na záda v sobě kombinuje ergonomický design a patentovaný systém s pěti válci, které dokonale imitují přirozený pohyb lidské páteře. Přístroj je navržen s rámem, jehož délka odpovídá délce páteře průměrného člověka. Jeho válečky byly navrženy tak, aby napodobovaly ruce maséra sevřené v pěst, což zajišťuje optimální masážní efekt. Tremass® kombinuje tři důležité faktory: protahování, masáž a reflexologii. Nejenže masíruje, ale také prokrvuje svaly, snižuje tlak v zádových svalech a šetrně protahuje páteř. Pomocí jemné trakce uvolňuje páteř a meziobratlové ploténky, což zlepšuje pružnost a pohyblivost páteře a přináší úlevu od bolesti zad.

Velký váleček slouží k vyvinutí maximálního tlaku a jeho umístění určuje, kterou problémovou oblast chcete masírovat.

Chcete se soustředit na konkrétní oblasti, jako je krční páteř, nebo potřebujete intenzivnější tlak? Naše speciální náhradní válečky vám poskytnou optimální masážní zážitek.

Jak to funguje?

Ergonomický design: Trenažér má unikátní design, který se dokonale přizpůsobí tvaru vaší páteře, což zajistí přesné cílení (na svaly.)
Flexibilní válečky: Válečky lze snadno upravit, takže můžete aplikovat přesný tlak na konkrétní oblasti, které potřebují úlevu.
Stimulace svalů a vazů: Válečky efektivně masírují a stimulují svaly a vazy kolem páteře.
Cílená masáž: Válečky pronikají hluboko do tlakových bodů, čímž zajišťují hlubokou a účinnou masáž, která uvolní napětí.
Strečink a protažení při pohybu: Když se válečky pohybují, automaticky probíhá strečink a protažení, což napomáhá flexibilitě a regeneraci svalů.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz