Názory odborníků

Jan Nevěčný

Pořadatel Movementcamp a osobní trenér

Po používání klasických masážních válců a kuliček jsem objevil masážní systém Tremass, který jsem si hned zamiloval.

Při používání opravdu cítím jak se napětí ve svalech pomalu uvolňuje a jde mnohem více do hloubky než cokoliv co jsem používal dříve. Jeho masážní válce a techniky jsou nesmírně účinné a přinášejí skutečnou úlevu od dlouhodobého napětí a bolesti svalů. Kromě toho mi jeho pohodlný design umožňuje relaxovat a zbavit se stresu po náročném dni, což mi pomáhá lépe regenerovat i po opravdu náročném tréninku. Pro mě se Tremass stal nezbytnou součástí mého každodenního rituálu a zapojuji jej i do práce se svými klienty.

Igor Mech

Masér

Zhruba dva měsíce jsem měl možnost používat Tremass a kromě toho, že je to esteticky krásný výrobek, je také velmi užitečnou masážní a cvičební pomůckou. Podle mého názoru je Tremass ideální pro lidi, kteří cvičí, protože po tréninku je dobré zapojené svaly promasírovat. Po tréninku se tedy může člověk vrátit domů a v klidu bez rušení strávit 10-15 minut aktivní relaxace a automasáže na trenažéru. Je ideální i pro osoby se sedavým zaměstnáním, které obvykle necvičí. Díky tomuto trenažéru si mohou efektivně procvičit a částečně narovnat svá záda. Existují i lidé, kteří nemají rádi doteky cizích lidí a neradi chodí na masáže - Tremass Doctor jim může skvěle kompenzovat nedostatek masáží. Avšak chci podotknout, že Tremass vám na 100% nenahradí zkušeného maséra či masérku.

Michaela Kovářová

Funkční fyzio-jóga

Tremass používám každodenně. Je to skvělá fyzio pomůcka, která mi pomáhá při bolesti zad. Žádná jiná pomůcka mi nedokázala uvolnit oblast krku a obratlů u něj, tak, jako Tremass a má vlastní váha na něm. Teď již používám jako prevenci pro zdravá fungující záda a páteř. Díky fyzio józe, kterou sama lektoruji a masáží na Tremassu si mohu dovolit napsat, že mám lepší mobilitu v horní části těla, důležité svaly zregenerované po náročných trénincích a připravené na další. Tremass používám ve svých individuálních lekcích a klientela si ho nemůže vynachválit. Ještě bych ráda podotkla, že je důležitá pravidelnost a pozice na Tremassu obměňovat, proto mě to na Tremassu baví kdykoliv, kdy věnuji čas tělu na regeneraci nebo protažení. Bez Tremassu už se nedá být, jednoznačně :-)

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz